fami_fdgd5600104
FAMI FDGD5600104 FLEXA gereedschapswagen blauw met 5 laden 36x27EH 794x600x853mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Ladekast serie flexa-eH =36 x 27 met 5 laden
  • Afm. mm B =794 D =600 H =852
  • Kleur: blauw RAL 5012
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 794 mm
  • Diepte: 600 mm
  • Hoogte: 852 mm
  • Aantal laden: 5
  • Kleur: Blauw
  • Max. draagvermogen: 225 kg
  • Gewicht: 70 kg
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FAMI
  • EAN: 8057711395446
  • Artikelnummer leverancier: FAMI FDGD5600104
Breedte
794 mm
Diepte
600 mm
Hoogte
852 mm